2017 Yatak Örtüsü Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Yatak örtülüleri nevresim takımları gibi yatak odalarının en temel tamamlayıcı ev tekstili ürünleri arasında yer alıyor. Belki nevresim takımları kadar her yatak odasının olmazsa olmazı olmasa da hemen hemen herkesin önemsediği üzerinde önemle durduğu ev tekstili ürünlerinden. yılında ev tekstili üreticileri tarafından özenle ve çeşitle üretilen daha fazla model ve tasarımın alıcıların  önüne koyulmaya çalışılan ürünler olması hasebiyle hem üreticiler hem de alıcılar açısından önem ar ediyor. Nevresim takımlarında beyaz tasarımlar öncelenirken yatak örtülerinde ise renkli tasarımlar önceleniyor. Tek renk ve renkli modeller hayli ilgi görürken özellikle daha klasik renkler daha fazla tercih ediliyor zira nevresim takımlarında spor ve renkli modeller ön plana çıkarken, yatak örtüsü modellerinde ise daha sade ve klasik modeller ve renkler ön plana çıkıyor.

pamuklu kadife ipek gibi çeşitli maddelerden imal edilmiş durumda. Genelde günlük kullanıma önem veriliyor ve buna göre tercihler ön plana çıkıyor. Genelde çiçek desenli, geometrik desenli ya da hayvan desenli spor modeller olduğu gibi daha klasik ve sade motiflerin olduğu daha ağır tasarımların olduğunu da ifade edelim.

ise markaya ve boyuta ve modele göre değişiyor. Tek kişilik yatak örtüsü ve çift kişilik yatak örtüsü fiyatları değişiyor. Biz de sizin için 2017 modellerinden oluşan bir albüm hazırladık. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Yorum Yazın