2017 Paspas Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Paspaslar evlerin birçok yerinde kullanılan gün geçtikçe modelleri modernleşen modernleştikçe evin her yerinde kendisine yer bulabilen ev tekstili ürünlerinden birisi. Hal böyleyken daha klasik ve geleneksel çağrışımlar yapsa da yılında daha da modern hale gelmiş ve salondan oturma odasına, hollerden yatak odasına banyodan antrelere kadar her yerde kendisine yer buluyor. Tabi paspaslar da çeşitlilik arz ediyor. Evlerin kullanım alanlarına göre paspaslar da çeşitleniyor. Oturma odası salon yatak odaları antreler için kullanılan paspas modelleri benzerlik gösterse de banyolar için kullanılan banyo paspasları ise farklılık gösteriyor. yuvarlak kare dikdörtgen gibi şekillerle karşımıza çıkıyor fakat en çok üretilen ve tercih edilenin yuvarlak paspas modelleri olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz zira alıcıların tercihleri bu yönde şekilleniyor. Odalar için üretilen paspaslar genelde dokuma veya örme modellerle alıcı karşısına çıkıyor. Tabi renk çeşitliliği de önemli bir durum. Birçok model hayli renkli modellerden oluşurken bazı modeller de daha sade renklerden oluşuyor.

ise genelde üç parçadan oluşuyor. Bazı modeller suya karşı üretilmiş iken bazı modeller ise sudan bağımsız olarak tasarlanmış durumda. Ama bu paspaslar da tasarım ve renk çeşitliliği sunuyor alıcılara. Yere yapışan modeller olduğu gibi daha normal modeller de alıcı karşısına çıkıyor daha önceki yıllarda olduğu gibi. Ayrıca örgü paspas modelleri de hala çokça tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor.

ise modele ve kullanım alanına göre değişiyor. Bizler de sizin için 2017 tasarımlarından oluşan bir resim albüm hazırladık. İyi seyirler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Yorum Yazın