2017 Çocuk Odası Takımı Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk odası takımları ebeveynlerin üzerinde titizlikle durduğu mobilyaların başında geliyor. Özellikle güvenlikli sağlam ve kullanışlı modeller aileler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bunu yanı sıra çocuğun sağlığına zarar verecek tasarımlardan da mobilya markaları özellikle kaçınıyor. Bu noktada 2017 çocuk odası takımları hem ailelerin hem de çocukların beğenisini kazanacağına şüphemiz yok zira daha önceki yılların birikimiyle 2017 konsepti üretiliyor. Mobilya üreticiler çocuk odası ve bebek odası gibi hassas mobilyalarda daha dikkatli üretim yapıyor.

Özellikle bebeklerin ve çocukların sağlığına zarar verecek ham madde ve maddelerden kaçınarak üretim yapıyorlar. Aileler bu konuda çok dikkatli davranıyor. Bunun bilincinde olan mobilya dekorasyon üreticileri 2017 çocuk odası takımları konusunda başarılı ürünleri ortaya koymaya başladılar. Hem çocukları bunaltıp sıkmayacak canlı ve renkli ürünler ortaya konurken hem de ailelerin içini rahatlatacak koruyucu güvenlikli ve kullanışlı tasarımlarla alıcı karşısına çıkıyorlar. Bu noktada için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Zira beşikler bebek yatakları dikkatle üretiliyor. Ayrıca hem çocuk odaları hem de bebek odaları için tasarlanan gardroplar komodinler ve diğer ürünler bu dikkatle üretiliyor.

renk ve tasarım konusunda çeşitlilik arz edecek zira markalar hemen hemen birçok rengi kullanıyor ürünlerinde. Kız çocuk odaları için beyaz kırmızı ve pembe gibi renkler kullanılırken, erkek çocuk odaları için ise kahve ve mavi tonları daha çok tercih ediliyor. Bu durum bebek odaları için de geçerli.

ise ortalama 1000 TL’den başlıyor ve markaya ve modele göre değişkenlik gösteriyor. Biz de sizler için hem çocuk odası hem de bebek odası modellerinden oluşan bir albüm hazırladık. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Yorum Yazın