2016 Bellona TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

TV üniteleri ve TV sehpaları son dönemlerde karşımıza yaşam üniteleri olarak çıksa da temelde bu iki isimle anılıyor ve özellikle salonlarda ve oturma odalarında en çok kullanılan mobilya dekorasyon eşyaları arasında yeri her geçen gün sağlamlaşıyor. Özellikle yılında iyice TV sehpalarını geride bırakmış olsa da sehpa olarak sade ve tek satılan ürünler de var. Bellona TV üniteleri ve Bellona TV sehpaları olarak iki temel konsepte üretim yapmış ve her iki ürün çeşitlerini de vitrinlerde ve showroomlarda yer almasını sağlamış.

temelde beyaz ve kahve tonlarında üretilirken en çok dikkat çeken şey ise ahşap işlemeciliği ve ürünlerde yer alan raflar ve kapaklı bölümler. Bazı ürünler son derece sade ve şık iken bazı ürünler ise kapaklı sürgülü ve raflı olamak üzere son derece kompleks ve ihtiyaçlara cevap veren özellikle üretilmiş. Özellikle kitaplık ve salon süslerinin koyulabileceği alanlar tercih edilebilirliği arttırıyor.

ise son derece sade ve şık modellerine ek olarak kapaklı ve sürgülü alt bölümüyle gerçekten takdir ediliyor. Yine bu ürünlerde de beyaz ve kahve tonları kullanılmış. Ayrıca dayanıklı ahşap malzeme ise tercih edilirliği hayli arttırıyor.

ise modele göre ve tasarıma göre değişiyor. Ayrıca çeşitli ödeme seçenekleri de sunuluyor. Bizler de sizin için 2016 Bellona TV ünitesi ve TV sehpası modellerini ve fiyatlarını araştırdık ve bir albüm hazırladık. Bazı modellerin ve fiyatlarının olduğu albüm umarız ki işinize yarayacaktır. İyi seyirler.

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Yorum Yazın